Hakkımızda

0
2888

Koza Garden bir aile piknik tesisi olup, yenilenen kadrosu ve hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin şehrin kalabalığı ve bunaltısından uzaklaşıp aile ve dostlarınızla doğanın tüm güzelliklerini bir arada yaşayabileceğiniz bir yerdir.

Tesisimizde Köy kahvaltısı, Kuzu pirzola, Dana antrikot, Tavuk çeşitleriyle yine Tesisimize has meşhur Tekirdağ Kasap Köftesi ve Akcabak Köfte mevcuttur.Ayran ve yoğurt tamamen doğaldır ilk üreticiden alınan süt ile elde edilmektedirç Sucuk ,Salata çeşitleri, Patates Kızartması,gibi aparatifler ve soğuk ve sıcak içecek çeşitleriyle büfemizden bütün ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Tesisimizin çevresi ormanlar ile kaplı 5600 metre kare arazi içerisinde bir çok doğal güzelliğin (meşelik , meyvelik ) ve kusursuz doğanın bir arada bulunduğu ve aynı ortamda bulunan ( Et mangal , Cafe , Büfe , Kamping) hizmetleri ile size kalite ve ve doğallığı en iyi şekilde sunmaktadır. Tesisimiz özellikle büyük ve orta ölçekli işletmeler ,okul piknikleri,aile toplantıları,dernek piknikleri,Düğün Nişan ve sünnet gibi özel anlarınızı geçirebileceğiniz mütevazi bir tesistir. Tesisimiz 120 araçlık Otopark ve 500 kişilik açık piknik alanı 100 kişilik kapalı piknik alanına sahiptir. Doğa harikası resimler elde edebilirsiniz.

TEILEN
Önceki İçerikİletişim
Sonraki İçerikFoto Galeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here